Eğitim Duyuruları

Tarih: 2- 3 Şubat 2019           

Yer: İstanbul / Kadıköy

Kurum içinde personel ilişkilerini geliştirmeye ve kurum çalışanlarının verimliliğini arttırmaya yönelik projeler oluşturmak gibi kurumsal hedefler üzerine çalışır. Kurumsal Koçluğun işe olan etkisi;  gelişmiş takım çalışması, iş arkadaşları ile iyileştirilmiş ilişkiler, artan iş memnuniyeti, sorunlarda azalmadır.

Koçluğun sonucu olarak, üst düzey yöneticiler kendilerini ve başkalarını daha fazla farkına vardıklarını ve yaptıkları eylemler için daha fazla sorumluluk üstlendiklerini bildirmişlerdir. Ayrıca bütün yöneticiler performanslarında olumlu değişimler olduğunu da belirtmişlerdir.

Koçluk, çalışanı elde tutmaya yardımcı olur ve çalışanı elde tutmada başarılı bir yönetimin ve iyi liderlik becerilerinin bir fonksiyonudur. Bir şirketin ürün ve hizmetlerinin kalitesi, şirketin kişiler arası becerilerinin yansıması olarak görüldüğü bir ortamda bazı şirketler koçluğa eğilim göstermektedir. Koçlar, çalışanların sahiplenme ve sorumluluk kazanmaları için şirketlere yardımcı olmaktadır.

Yönetici koçluğu yöneticilerin işletme ortamında Koçluk becerileri ile yöneticilik kariyerlerini güçlendirmek, personelin organizasyonda Koçluk yaklaşımlarını kullanmalarını sağlamayı hedefler. Çalışanları mutlu ve üretken kılmalı ki onlar da SİZİN işinizin BAŞARIYA ULAŞMASINA ve BÜYÜMESİNE yardım etsinler…

CEO, Genel Müdür, Genel Müdür Yardımcıları, Yöneticiler, Koçluk becerilerini öğrenmek ve işletme ortamında kullanmak isteyen  koçlar için…

Yönetici Koçluğu Eğitiminde Kullanılacaklar;

  • Eğitim müfredatı
  • Powerpoint  sunum
  • Egzersiz ve rol oyunları

 

ICF onaylı koçluk belgeli profesyonel koçlar katılabilir.

Kurum ve Yönetici Koçluğu sertifika eğitiminin tamamı ICF ve AC onaylıdır.

 

Şimdi Önbaşvuru Yapın!

Gaye Vildan Öztuna

Gaye Vildan Öztuna:  Yönetici, Koç Eğitmeni. 1993 yılında İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Sosyal Antropoloji (İnsan Bilimi) bölümünü Demografik Yapı Lisans Tezi ile bitirdi. İnşaat ve sağlık sektöründe çalıştı. 2010 yılında birikimlerine koçluk bilgi ve becerilerini de ilave ederek FA Coach Academy’ de ICF ve AC onaylı “Uluslararası Üst Düzey Koçluk ” ile “Kurumsal ve Yönetici Koçluğu”, ”Eğiticinin Eğitimi” uzmanlık programlarını tamamladı. Profesyonel Yaşam Koçluğunun yanında öğrenci, kurumsal ve ilişkiler koçluğu uzmanlık alanlarında da aktif koçluk seansları yapmaktadır. ICF Global ve ICF Türkiye üyesidir.Kurucumuz Fatoş Ayvaz ile birlikte FA Coach Academy eğitimlerinin ICF ve AC program ortağıdır. FA Coach Academy yöneticiliği ile birlikte “Profesyonel Koç Eğitmenliği” yapmakta, 2012 yılından itibaren ve halen Kişisel Gelişim alanında yetişkinlere eğitim vermektedir. Koçluk alanındaki tecrübelerini eğitmenlik ve danışmanlık yoluyla geniş kitlelerle paylaşmaktadır. ICF’den PCC (Profesyonel Sertifikalı Koç) ünvanlı ve ÇSGB Koç Seviye-6 (MYK) belgeli eğitmendir. Koçluk, Yöneticilik, Eğitmenlik, Mentorluk ve Kişisel Gelişim kariyerini başarı ile sürdürmektedir.

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon Numaranız (gerekli)

Özet
Eğitim
Kurum ve Yönetici Koçluğu Eğitimi
Lokasyon
Kadıköy,