Eğitim Duyuruları

Tarih: 27-28 Mayıs 2017          

Yer: İstanbul / Nişantaşı

Kurum içinde personel ilişkilerini geliştirmeye ve kurum çalışanlarının verimliliğini arttırmaya yönelik projeler oluşturmak gibi kurumsal hedefler üzerine çalışır. Kurumsal Koçluğun işe olan etkisi;  gelişmiş takım çalışması, iş arkadaşları ile iyileştirilmiş ilişkiler, artan iş memnuniyeti, sorunlarda azalmadır.

Koçluğun sonucu olarak, üst düzey yöneticiler kendilerini ve başkalarını daha fazla farkına vardıklarını ve yaptıkları eylemler için daha fazla sorumluluk üstlendiklerini bildirmişlerdir. Ayrıca bütün yöneticiler performanslarında olumlu değişimler olduğunu da belirtmişlerdir.

Koçluk, çalışanı elde tutmaya yardımcı olur ve çalışanı elde tutmada başarılı bir yönetimin ve iyi liderlik becerilerinin bir fonksiyonudur. Bir şirketin ürün ve hizmetlerinin kalitesi, şirketin kişiler arası becerilerinin yansıması olarak görüldüğü bir ortamda bazı şirketler koçluğa eğilim göstermektedir. Koçlar, çalışanların sahiplenme ve sorumluluk kazanmaları için şirketlere yardımcı olmaktadır.

Yönetici koçluğu yöneticilerin işletme ortamında Koçluk becerileri ile yöneticilik kariyerlerini güçlendirmek, personelin organizasyonda Koçluk yaklaşımlarını kullanmalarını sağlamayı hedefler. Çalışanları mutlu ve üretken kılmalı ki onlar da SİZİN işinizin BAŞARIYA ULAŞMASINA ve BÜYÜMESİNE yardım etsinler…

CEO, Genel Müdür, Genel Müdür Yardımcıları, Yöneticiler, Koçluk becerilerini öğrenmek ve işletme ortamında kullanmak isteyen  koçlar için…

Yönetici Koçluğu Eğitiminde Kullanılacaklar;

  • Eğitim müfredatı
  • Powerpoint  sunum
  • Egzersiz ve rol oyunları

 

ICF onaylı koçluk belgeli profesyonel koçlar katılabilir.

 

Şimdi Önbaşvuru Yapın!

Fatoş Ayvaz

Fatoş Ayvaz: İnsan Davranışları üzerine Newport Üniversitesi’nde lisans yaptı. Bir bankada iç yönetmen iken koçluğu kendi üzerinde uyguladı ve arzuladığı geleceğe ulaşmak için 2002 yılında bankadan istifa etti. Aynı yıl Londra’da koçluk eğitimi aldı ve bu tarihten itibaren Londra’da bireysel koçluk hizmetlerine başladı. Türkiye’de Koçluğu yayan öncü kişilerden biri olarak kabul edilir. Havayollarından, bankalara, okullara kadar bir çok sektörde ülkemizin lider kurumlarıyla çeşitli projeler gerçekleştirdi. Uluslararası Koçluk Okulları ile Türkiye’de ortak çalışmalar yaptı. FA Coach Academy’nin kurucusu olan Ayvaz, 2004 yılında Türkiye’nin ilk Koçlarını bir Üniversite bünyesinde yetiştirdi. Binlerce kişiye Koçluk seminerleri veren Fatoş Ayvaz’ın mezun ettiği uluslararası koç sayısı 1000 in üzerindedir.

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon Numaranız (gerekli)

Özet
Eğitim
Kurum ve Yönetici Koçluğu Eğitimi
Lokasyon
gaye@fakocakademi.com, info@fakocakademi.com,