Zeynep Keskin

1990 İstanbul doğumlu Zeynep Keskin Kadir Has Üniversitesi Uluslararası Finans ve Ticaret mezunudur. 18 senelik sporculuk, 8 senelik antrenörlük tecrübesine sahip eski yüzücü. Normal yüzme ve paletli yüzme (monopalet) branşları haricinde tenis, basketbol ve voleybol gibi branşlarda da aktif oynamıştır.  6 seneyi aşkın finans sektöründe tecrübesi bulunmaktadır. Ağırlıklı olarak sporcular ve aileleri ile mental gelişim ve etkin iletişim alanlarında çalışmalar yapmakta olup, ilişkiler koçluğu, öğrenci koçluğu ve kurumsal & yönetici koçluğu üzerinede çalışmalar yapmaktadır. Yazın gerçekleştirilen NBA baaketbol kampı ile başlayan aktif koçluk hayatı FA Coach Academy ile ortak projelerde de hem grup hem birebir çalışmalarda devam etmektedir. Kadir Has Üniversitesi’nin düzenlediği “Spor İletişimi Sertifika Programı”‘nı, “Spor Pazarlaması Sertifikası” ‘nı ve FA Coach Academy bünyesinde ICF ve AC onaylı profesyonel koçluk eğitimleri ile nörobilim üzerine çeşitli eğitimler tamamlamıştır.

Yasemin Sümengen

Yasemin Sümengen, Ege Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra kariyerine Üretim Müdürlüğü yaparak başladı. 5 yıllık üretim deneyiminden sonra sosyal yöndeki becerilerini ve dijital dünyaya olan ilgisini ön plana çıkararak Sosyal Medya alanında kariyer yapmaya karar verdi. Farklı ajans ve markalar için danışman olarak başladığı kariyerine Türkiye’nin en büyük medya ajanslarından biri olan GroupM bünyesinde 6 yıl boyunca “Social Media Manager” pozisyonunda bir ekibi yöneterek devam etti.
Bu süreç boyunca Nestle, Colgate, DHL, Michelin ve Danone gibi birçok kategoride ve farklı hedef kitlede marka ile çalıştı. Bu markaların yönetiminin yanı sıra konkur sunumları, yeni müşteri alımları, strateji sunumları, proje oluşturulması ve sunulması gibi tüm aşamalarda aktif olarak rol aldı. Yasemin, Sosyal Medya ve Dijital İletişim alanında profesyonel kariyerinin yanı sıra hobi olarak da aktif olarak sosyal medyanın içerisinde yer alıyor.

2015 yılı itibari ile çalışma hayatına kişisel olarak devam etme kararı alan ve Sosyal
Medya ve Dijital İletişim alanında Yönetim ve Danışmanlık şirketini kuran Yasemin;
henüz yeni markalaşan firmalara, uygun fiyatlar ile profesyonel hizmet vermeyi
amaçlıyor. Sosyal medya ve dijital iletişim konusunda herhangi bir ihtiyacınız olması
durumunda, Yasemin Sümengen ile iletişime geçmek için kendisine
yaseminsumengen@gmail.com adresinden ulaşabilirsiniz.

[]
1 Step 1
Eğitim Talep Formu

formu doğru bilgiler ile doldurmanız gerekmektedir.

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Copyright © 2018 FA Koç Akademi. Tüm hakları saklıdır.

Web Tasarım