Zeynep Keskin

1990 İstanbul doğumlu Zeynep Keskin Kadir Has Üniversitesi Uluslararası Finans ve Ticaret mezunudur. 18 senelik sporculuk, 8 senelik antrenörlük tecrübesine sahip eski yüzücü. Normal yüzme ve paletli yüzme (monopalet) branşları haricinde tenis, basketbol ve voleybol gibi branşlarda da aktif oynamıştır.  6 seneyi aşkın finans sektöründe tecrübesi bulunmaktadır. Ağırlıklı olarak sporcular ve aileleri ile mental gelişim ve etkin iletişim alanlarında çalışmalar yapmakta olup, ilişkiler koçluğu, öğrenci koçluğu ve kurumsal & yönetici koçluğu üzerinede çalışmalar yapmaktadır. Yazın gerçekleştirilen NBA baaketbol kampı ile başlayan aktif koçluk hayatı FA Coach Academy ile ortak projelerde de hem grup hem birebir çalışmalarda devam etmektedir. Kadir Has Üniversitesi’nin düzenlediği “Spor İletişimi Sertifika Programı”‘nı, “Spor Pazarlaması Sertifikası” ‘nı ve FA Coach Academy bünyesinde ICF ve AC onaylı profesyonel koçluk eğitimleri ile nörobilim üzerine çeşitli eğitimler tamamlamıştır.

Berna Bayburt Gürsel

İstanbul’da doğdu. Galatasaray Lisesi (116) ve yılı Marmara Üniversitesi İngilizce Uluslararası İlişkiler mezunudur. Okan Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi Yüksek Lisans programında okumaya devam etmektedir (Tez Aşamasında).  İngilizce ve Fransızca biliyor. 2004 yılında da İstanbul Üniversitesi İşletme İktisadı Enstitüsü’nde İnsan Kaynakları Yönetimi Sertifika programını bitirdi. 2006 yılında FA Koç Akademi-The Coaching Institute’de AC ve ICF onaylı Yaşam, Yönetici, Kariyer & Kurumsal Koçluk eğitimini tamamladı.

ICF onaylı  ACC akredite koçtur.  Çeşitli sektörlerde 25 yıllık İdari İşler ve İnsan Kaynakları Yönetimi tecrübesi vardır. Halen İnsan Kaynakları Sistem ve İşe Alım Danışmanı olarak çalışmalarına devam etmektedir. İstanbul Üniversitesi’ BESYO ‘da Kariyer Planlama ve Geliştirme dersleri vermiştir. Masal Terapisi ve Biyometrik Yüz okuma konusunda çalışmaları vardır. Şirket içi yönetici koçluğu, işe uyum,  kariyer koçluğu konusunda kendisini geliştirmiştir. İnsan Kaynakları ve Pazarlamanın önemi & İnsan Kaynaklarında Yeni Trendler ve Koçluk konusunda da TV programlarına katılmıştır. Üniversite öğrenci kulüplerinde İnsan Kaynakları ve İşe alımlar konusunda röportajları vardır.  Senaryo yazma konusunda sertifika sahibidir. Yaratıcı yazarlık çalışmalarına devam etmektedir.

Neslihan Sipahi

İstanbul da doğdu. Burak Bora Anadolu lisesi Fransızca ve Bilgi üniversitesi  yüksek lisans  (MBA) Mezunudur.

Koçluk ekolü ile tanışması 2010 yılına dayanır. Bu alanda Profesyonel Koçluk, Mentor Koçluk, NLP, Sağlık koçluğu,Koçluğun Pazarlaması gibi pek çok farklı disiplinin eğitimini almıştır. Uzun yıllar kendi aile şirketlerini yönettikten sonra kendi markası olan 360 Derece Diyabet’i 2017 yılında kurmuştur.

Kendisi de 22 yıldır tip 1 diyabetli olan Sipahi, 360 Derece Diyabet çatısı altında diyabetlilere profesyonel koçluk yapmaktadır.

Psikolojiye olan ilgisinden dolayı, Klinik Psikoloji yüksek lisansı öğrencisidir.

Diyabetle ilgili blog yazılarını  Milliyet Pempenar köşesinde yazmaktadır.

Ayhan Gürsel

Lise öğrenimini Saint Joseph Fransız Erkek Lisesi‘nde tamamlayan Ayhan Gürsel daha sonra Boğaziçi, Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olduktan sonra iş hayatına Citibank NA. ‘de bankacılıkla başladı. Daha sonra Türk Pirelli Lastikleri A.Ş. de 2 yıl boyunca  Pazarlama biriminde Ürün Müdürü “olarak görev yapan Ayhan Gürsel 1987 yılında kurucu ekibine katıldığı Finansbank’da İnsan Kaynakları alanına geçiş yapmış ve 1992 yılına kadar İnsan Kaynakları Grup Başkanı ve Personel Komitesi üyesi seviyesinde roller almıştır.

1992 yılında İstanbul Hilton International ve Parksa Hilton İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü ile başlayan ve 4 yıl süren  turizm sektörü “ deneyiminin son 6 ayını, Kazakistan’da bir otelin kuruluş çalışmalarına İnsan Kaynakları danışmanlığını yaparak geçirmiştir.

Sayın Gürsel 1996 – 2002 yılları arasında sırası ile  Avrupa ve Amerika Holding şirketlerinden Cine5 Pazarlama , Cine5 Filmcilik ve Show Basın İnsan Kaynakları Müdürlüğü , Çalık Holding İnsan Kaynakları Direktörlüğü görevlerini yürütmüş, ayrıca serbest danışman olarak farklı sektörlerde çeşitli İnsan Kaynakları projeleri de yönetmiştir.

2002 – 2012 yılları arasında Uno , Komşu fırın , Dosu Maya’yı da bünyesinde bulunduran Doruk grubunda “Doruk Una Değer Katma Holding “ İnsan Kaynakları ve İdari İşler Direktörü olarak görev yapan Ayhan bey 2012 – 2014 yılları öğretim dönemlerinde Haliç Üniversitesi BESYO’da  İnsan Kaynakları, İnsan ve İlişki Yönetimi alanlarında öğretim görevlisi olarak ders vermiş ve 2012 yılından başlayıp günümüzde de devam eden süreçte İnsan Kaynakları Yönetim danışmanı olarak çalışmalarına devam etmektedir.

*** Profesyonel çalışma hayatı süresince Ayhan Gürsel’in  deneyim alanı, çalışma etkinliği ve yetkinliği, Bankacılık, Otomotiv, Robotik, Kablo, Demir Çelik, Perakande, Mağazacılık, Turizm ve Otelcilik, Basın ve Medya, Teknoloji, Moda, Tekstil, Un Sanayiciliği, Gıda, Lojistik, Ambalaj , Döşeme Deri,  Kauçuk, Emniyet Otomasyonu sektörlerine, üretim, finans, satış, pazarlama, tanıtım, hizmet, bilişim, nakliye fonksiyonlarına kadar uzanmaktadır. 

Copyright © 2018 FA Koç Akademi. Tüm hakları saklıdır.

Web Tasarım