Zeynep Keskin

1990 İstanbul doğumlu Zeynep Keskin Kadir Has Üniversitesi Uluslararası Finans ve Ticaret mezunudur. 18 senelik sporculuk, 8 senelik antrenörlük tecrübesine sahip eski yüzücü. Normal yüzme ve paletli yüzme (monopalet) branşları haricinde tenis, basketbol ve voleybol gibi branşlarda da aktif oynamıştır.  6 seneyi aşkın finans sektöründe tecrübesi bulunmaktadır. Ağırlıklı olarak sporcular ve aileleri ile mental gelişim ve etkin iletişim alanlarında çalışmalar yapmakta olup, ilişkiler koçluğu, öğrenci koçluğu ve kurumsal & yönetici koçluğu üzerinede çalışmalar yapmaktadır. Yazın gerçekleştirilen NBA baaketbol kampı ile başlayan aktif koçluk hayatı FA Coach Academy ile ortak projelerde de hem grup hem birebir çalışmalarda devam etmektedir. Kadir Has Üniversitesi’nin düzenlediği “Spor İletişimi Sertifika Programı”‘nı, “Spor Pazarlaması Sertifikası” ‘nı ve FA Coach Academy bünyesinde ICF ve AC onaylı profesyonel koçluk eğitimleri ile nörobilim üzerine çeşitli eğitimler tamamlamıştır.

Berna Bayburt Gürsel

İstanbul’da doğdu. Galatasaray Lisesi (116) ve yılı Marmara Üniversitesi İngilizce Uluslararası İlişkiler mezunudur. Okan Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi Yüksek Lisans programında okumaya devam etmektedir (Tez Aşamasında).  İngilizce ve Fransızca biliyor. 2004 yılında da İstanbul Üniversitesi İşletme İktisadı Enstitüsü’nde İnsan Kaynakları Yönetimi Sertifika programını bitirdi. 2006 yılında FA Koç Akademi-The Coaching Institute’de AC ve ICF onaylı Yaşam, Yönetici, Kariyer & Kurumsal Koçluk eğitimini tamamladı.

ICF onaylı  ACC akredite koçtur.  Çeşitli sektörlerde 25 yıllık İdari İşler ve İnsan Kaynakları Yönetimi tecrübesi vardır. Halen İnsan Kaynakları Sistem ve İşe Alım Danışmanı olarak çalışmalarına devam etmektedir. İstanbul Üniversitesi’ BESYO ‘da Kariyer Planlama ve Geliştirme dersleri vermiştir. Masal Terapisi ve Biyometrik Yüz okuma konusunda çalışmaları vardır. Şirket içi yönetici koçluğu, işe uyum,  kariyer koçluğu konusunda kendisini geliştirmiştir. İnsan Kaynakları ve Pazarlamanın önemi & İnsan Kaynaklarında Yeni Trendler ve Koçluk konusunda da TV programlarına katılmıştır. Üniversite öğrenci kulüplerinde İnsan Kaynakları ve İşe alımlar konusunda röportajları vardır.  Senaryo yazma konusunda sertifika sahibidir. Yaratıcı yazarlık çalışmalarına devam etmektedir.

[]
1 Step 1
Eğitim Talep Formu

formu doğru bilgiler ile doldurmanız gerekmektedir.

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Copyright © 2018 FA Koç Akademi. Tüm hakları saklıdır.

Web Tasarım