Eğitimciler için Hızlandırılmış Öğrenci Koçluğu Eğitimi

Öğrenci Koçluğu ile öğrencinin potansiyelini maksimize ederek tıkanık olduğu alanlarda gelişim hedefleri üzerinde çalışırız. Eğitimcilere özel öğrenci koçluğu eğitimimizde, öğretmenlerimiz öğrenci koçluğu alanında kendilerini koçluk becerileri ile geliştirerek öğrencilerine daha fazla yardımcı olurlar Sertifikalı öğrenci koçluğu eğitimimiz ile uluslararası koçluk yetkinliklerine sahip olarak gençlerin kariyer gelişimine destek olacaksınız.

Öğrenciler İçin Öğrenci Koçluğu’nun Önemi

Eğitimcilerimiz için Hızlandırılmış Öğrenci Koçluğu Eğitimi ile öğretmenlerimiz gençlerin öğrenci koçluğu ihtiyaçlarını da karşılayabileceklerdir. Öğrenci koçluğu eğitimi ile ICF/ ACSTH öğrenci koçluğu sertifikasına sahip olacaksınız.

Eğitimcilere Özel Öğrenci Koçluğu Eğitimimi Hakkında Bilgiler

– Öğretmenlere özel hazırladığımız 5 tam günlük program; temel yaşam koçluğu disiplini ve öğrenci koçluğu uzmanlık alanını birleştirerek sunduğumuz özel bir içeriğe sahiptir.

– Temel koçluk uygulamaları ve tekniklerin yanı sıra öğrenci koçluğu alanında ilgili envanter ve profillere de sahip olabileceğiniz, uzman koçlar ile pratik uygulamaları deneyimleyebileceğiniz bir eğitimdir.

– Bu eğitimi alan öğretmen ve öğretmen adaylarımız, EFT, duygusal zeka, zihin haritalama, Transaksiyonel analiz, etkin iletişim ve çatışma çözümü, mentorluk ve ilişkiler koçluğu gibi alanlarda da uzmanlık eğitimlerimize katılabilirler.

– Bu eğitim akademimiz tarafından ICF ve AC onaylı sertifika ile belgelendirilir.

Ayrıntılı bilgi ve kayıt için;

Savniye Bilgen, PCC ( FA Koç. Akademi Eğitim Koordinatörü)

0539 749 7050 / 0216 346 09 30 

savniye@fakocakademi.com

 

Diğer Koçluk Hizmetlerimizi İncelemek İçin; https://fakocakademi.com/diger-bireysel-egitimlerimiz/

Çeşitli koçluk eğitimlerinden mezun olan koçlarımızın fikirleri sizin için önemliyse; Mezunlardan Görüşler (https://fakocakademi.com/mezunlardan-gorusler/)

Eğitim kadromuza bakmak isterseniz; https://fakocakademi.com/fa-ekibimiz/ 

Eğitim takvimine de çizelge halinde Buradan ulaşabilirsiniz… 

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.