Kamil Murat Özlen, PCC

Kamil Murat Özlen, Kamil Murat Özlen ICF Akredite PCC ünvanlı Profesyonel Koç ve Eğitmendir. 2015 yılında kurduğu Perfect Mind Coach Academy bünyesinde profesyonel Koç olmak isteyenler için ICF -ACSTH ve AC onaylı eğitim vermektedir.

Perfect Mind Business markası ile Kişisel ve organizasyonel gelişim alanlarında kurumsal firmalara ihtiyaçları doğrultusunda eğitim tasarlamakta, kurum içinde Yönetici ve Takımlara performansa yönelik Koçluk yapmaktadır.
Uzmanlık alanları; Bireysel Koçluk, Yönetici ve Takım Koçluğu, İlişkiler Koçluğu, Satış Koçluğu; Ekip Kurma ve Yönetimi, İleri Derecede İletişim, Profesyonel Satış, Zaman Yönetimi ve Beden dili Eğitimleridir.
Kamil Murat ÖZLEN, kariyerinde uzun yıllar Medya’da önemli kuruluşlarda Profesyonel Satış Yöneticisi olarak orta ve üst düzeyde görev yapmıştır. 1997’ de Sabah Gazetesi ile başlayan medya profesyonelliği, NTV Doğuş Grubu, Ciner Yayın Grubu ve Digiturk ile devam etmiştir.
Kişisel gelişim alanında 2009’da profesyonel bir koç ile çalışarak kendi yolunu belirlemiş ve eğitimlere katılarak yaşamında ve çevresinde uygulamalarını ilerletmiştir. Sahip olduğu sertifikalar NLP Master Practitioner, Reiki Master, ICF Profesyonel Koçluk , Yönetici ve Kurumsal Koçluk, İlişkiler Koçluğu, National Guilt of Hypnosis den Hipnotis, TA 101 TA 202 (Bogdan Serbanescu,PhDP,TSTA), Peryön-Rıza Kadılar- Mentorluk Proje Yöneticiliği
Kamil Murat Özlen , 1998 yılında İstanbul Üniversitesi iktisat Bölümü’nden mezun oldu. 2018’ de EMCC Türkiye’nin (Mentorluk ve Koçluk Derneği) katkılarıyla ilk defa açılan uluslararası onaya sahip Türkiye’nin ilk Yönetici Koçluğu ve Mentorluk İşletme Yüksek Lisans programına devam etmektedir.

Kamil Murat Özlen ICF ve ICF Türkiye, IARP (International Association of Reiki ) Reiki Master üyesidir.

Nuray Tamer,ACC

Yönetici ve Performans Koçu, Eğitmen, Liderlik Danışmanı

1987 yılında Elektrik/Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun oldu ve Mühendislik alanında Purdue Üniversitesi/Amerika’da Yüksek Lisans eğitimi aldı. 2018-2019 yılları arasında EMCC Türkiye’nin katkısı ile Altınbaş Üniversitesi’nde açılan, “Yönetici Koçluğu ve Mentorluk” alanında İşletme Yüksek Lisansı’nı tamamladı.

Profesyonel iş yaşamına Türk Telekom/Türksat projesinde başladı. Sonraki yıllarda, Ulusal ve uluslararası firmalarda Teknik Müdür, Satış Müdürü, Satış & Pazarlama Direktörü ve Genel Müdür Yardımcısı (Satış & Paz.) görevlerini üstlendi.

2013 yılında FA Koç Akademi’de ICF onaylı “Advanced Coaching Training”, “Kurumsal ve Yönetici Koçluğu” “Öğrenci Koçluğu”, İlişkiler Koçluğu” uzmanlık programlarını tamamladı. Bu programların devamında, Robin Sharma LWT-Unvansız Liderlik Fasilitatörü ve ICF-ACC unvanlarını aldı.

FA Koç Akademi’nin lisanslı eğitmeni olarak profesyonel Koç olmak isteyenler için ICF -ACSTH ve AC onaylı Sertifika Programı eğitimleri, kurumların ve kurum çalışanların beceri ve performanslarını artırmaya yönelik “Kurumsal ve Yönetici Koçluğu”, kariyerlerinde farklı arayışlar içinde olan çalışanlara “Kariyer Koçluğu” ve kurumlarda çalışanların gelişimlerine yönelik farklı kişisel gelişim eğitim hizmetleri sunmaktadır.

Evli ve 2 erkek çocuğu annesi olan Nuray Tamer kişisel gelişim konularında aldığı çeşitli eğitimlerden yaptığı çıkarımları kullanarak kendini geliştirmeyi ve başka hayatlara dokunmayı kendine hedef edinmiştir. Birçok gönüllü projede iş hayatına yeni başlamış ve başlamak üzere olan gençlere gönüllü kariyer koçluğu ve mentorluk yapmaktadır.

Filiz Yavuz, ACC

Yönetici Performans ve Gelişim Koçu

İÜ İktisat Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunu. Altınbaş Üniversitesi’nde Yönetici Koçluğu ve Mentorluk alanında İşletme Yüksek Lisansı’nı tamamladı. İÜ Sosyoloji Bölümünde ikinci üniversiteye devam etmektedir.

Eczacıbaşı Girişim Pazarlama AŞ ve ITT Bilka AŞ’den sonra devam eden yıllarda; Kopaş Kozmetik AŞ, Tümaş AŞ ve Audio Elektronik AŞ’de ürün yöneticiliğinden başlayıp Genel Müdürlüğe uzanan 24 yıllık kurumsal iş deneyimi oldu. Bu süreçte özellikle; iç ve dış yeni pazarlar yaratma ve geliştirme, yabancı yatırımcılarla stratejik iş birliği, kârlı büyüme, CRM projeleri, pazarlama ve satış yapılanmaları, kurumsal re-organizasyon projelerinde lider olarak yer aldı.

FA Koç Akademi’den aldığı “Advanced Coaching Training” eğitimi, Kurumsal ve Yönetici Koçluğu, İlişkiler Koçluğu uzmanlık programlarını tamamlamasını takiben ikinci kariyer olarak koçluk ve eğitim alanında, zevk alacağı projelerde çalışmaya başladı. FA Koç Akademi’nin lisanslı eğitmenliğinin yanında Doğuş Üniversitesi MYO’da İletişim Bilimlerine Giriş dersi, kurumsal firmalara Çok Boyutlu İletişim, Müşteri İlişkileri Yönetimi, Kilit Müşteri, Çalışana Koçluk” eğitimleri verdi. Ayrıca alanında lider kurumlara “Unvansız Liderlik” Programlarının fasilitasyonunu gerçekleştirdi.

ICF ve AC onaylı Yaşam ve Yönetici Koçluğu sertifikasına sahip bir koç olarak yönetici performans ve gelişim koçluğu yapmakta, deneyimlerini, koçluk ve eğitim üzerinden iş yaşamında performansını artırmak isteyen profesyonellerle paylaşmaktadır. FA Koç Akademi’den lisans alan eğitmenlerdendir. ICF ve EMCC aktif üyesidir.

Sumru Gündüz

Sumru Gündüz, İzmir Koordinatörü. 1965 İstanbul doğumludur. Lisans öncesi öğrenimini Ankara’da tamamladıktan sonra Dokuz Eylül Üniversitesi İktisat Bölümünde Lisans yapmıştır. 1993 yılından itibaren aile şirketi olan Gündüz Trafo Ltd.Şti.’inde İnsan Kaynakları ve KaliteSistem Yöneticisi olarak çalışmaktadır. Kalite sistemleri kapsamında Baş Denetçi ISO 9000 (IRCA QMSAuditor) belgesine sahiptir. FA Coach Academy’de Koçluk eğitimini tamamladıktan sonra 2009 yılında Suvio Coaching Koçluk ve Eğitim Merkezini ortağı Violet Alalof birlikte İzmir’de kurmuştur. Suvio Coaching bünyesinde bireysel, kurumsal ve yönetici koçluğu yapmaktadır. Aile Şirketleri ve İşletme koçluğu özellikle ilgilendiği alanlardır. FA Coach Academy ile lisans ortağı olan Suvio Coaching kurumunda “Association for Coaching” onaylı uluslararası sertifikalı koç yetiştirmektedir. Halen Davranış Bilimleri bölümünde lisans eğitimine devam etmektedir. Mezun koçlarla birlikte daha çok kişiye ulaşabilmek adına Sosyal Sorumluluk Projelerini de yürütmektedir.

Violet Alalof

Violet Alalof, İzmir Koordinatörü. 1967, İzmir doğumlu. İzmir Amerikan Kız Koleji 1984 mezunu. Boğaziçi Üniversitesi -Eğitim Fakültesi- Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık (Guidance and Counselling) bölümünde 3 yıl okuduktan sonra yatay geçiş yaparak İngilizce Öğretmenliği bölümünden (1990) mezun oldu. İngilizce öğretmenliği işini uzun yıllar devam ettirdi. 1996 yılından beri kuru üzüm imalat ve ihracatı ile uğraşan aile şirketinde yönetici ve dış ticaret müdürü olarak görevine halen devam ediyor. 2008 yılında FA Coach Academy’den koçluk eğitimi aldı. 2009 yılında İzmir’de Suvio Coaching’i ortağı Sumru Gündüz ile birlikte kurdu. Bireysel koçluk, grup koçluğu, takım koçluğu, yönetici koçluğu, KOBİ’lere koçluk, kariyer koçluğu, İngilizce koçluk/eğitim çalışmalarının yanında FA Coach Academy ile lisans ortağı olan Suvio Coaching kurumunda “Association for Coaching” onaylı uluslararası sertifikalı İzmir’in ilk koçlarını yetiştirdi ve halen yetiştirmeye devam ediyor. Pek çok kişiye ortağı ile birlikte workshoplar, seminerler sunuyor ve eğitimler veriyor. Mezun ettikleri koçlar ile birlikte toplumsal projelerin içinde koçluğu uyguluyor.

Copyright © 2018 FA Koç Akademi. Tüm hakları saklıdır.

Web Tasarım