fbpx

FA Coach Academy 2004 yılından bu yana Türkiye’nin ilk koçlarını yetiştiren kurum olarak, koçluğu meslek edinmek isteyen programımıza katılımı uygun adaylara yönelik Uluslararası standartlarda eğitimler sunmaktadır.

Profesyonel Koçluk eğitimi programlarımız International Coaching Federation ( ICF/ ACSTH ) Uluslararası onayları ile sertifikalandırılır.

Programı tamamladığınızda  Kurum ve Yönetici Koçluğu, İlişkiler koçluğu ve Öğrenci Koçluğu, Kariyer ya da Sporcu Koçluğu uzmanlık eğitimlerimize katılarak Profesyonel Koçluk mesleğiniz ile birlikte koçlukta uzmanlık alanları ile hizmet sektörünüzü geliştirebilirsiniz.

2013 yılında resmi gazetede de yayınlandığı üzere Türkiye’de Koçluk meslek olarak kabul edildi. Mesleki Yeterlilik Kurumu tarafından Belgelendirildi.29/6/2013 – 28692 tarihli resmi gazetede duyurulmuştur; KOÇ ulusal meslek standardı (standart kodu : 13UMS0318-6)

FA COACH ACADEMY Profesyonel Koçluk Eğitimleri Mesleki Yeterlilik Belgesi yetkinliklerinin kazandırılmasına ve ICF’den ACC  ve PCC bireysel lisanslama sürecinize yönelik  Profesyonel Koçluk eğitim programları sunar.

30 Ocak’ta   başlayacak program ICF/ACSTH Onaylıdır.

Yoğun Profesyonel Koçluk Eğitimi (ICF/ACSTH  Onaylı – 60 Saat)

60 saat süreli ICF/ACSTH Onaylı Profesyonel Koçluk Sertifika Eğitimizin

Eğitim Günleri:

19-26 Şubat 2022 – 5-19-26 Mart 2022 – 2-9-16 Nisan 2022
Tamamı canlı- etkileşimli her Pazar yapılacak programda Zoom odaları kullanılarak ICF yetkinliklerine uygun seans uygulamaları

Programın devamında mezun Koçlar Kurum ve Yönetici Koçluğu, Öğrenci, İlişkiler, Kariyer, Sporcu Koçluğu, Transaksiyonel Analiz uzmanlık eğitimlerine tercihlerine göre katılım yapabilirler.

*** Akademimizden eğitim alan mezunlarımız  açılan aynı eğitimlere 1 yıl boyunca ücretsiz katılım hakkı kazanır.

Saatleri::10.00 – 18.00

Eğitim Yeri: Online eğitim (Zoom platformu üzerinden tamamı canlı ve Zoom odaları kullanılarak uygulamalı olarak gerçekleştirilecektir.)

Eğitmenler: Eğitim Kurum sahibi Gaye Vildan Öztuna, MCC tarafından verilir. ACC/PCC ünvanlı eğitmenler programa destek verebilir.

Eğitim Bedeli ve Kayıt: 

60 saatlik Online eğitime özel sertifika bedeli dahil peşin fiyatımız 4500 TL + KDV’dir. 2 taksitli fiyatımız 5000 TL+KDV’dir. 

Programa uygun adaylar ile telefonda mülakat sonrası kesin kayıt işlemi yapılır.
1000 TL ön ödeme ve başvuru formu ile ön kaydınız alınır. Ödenen ön kayıt bedeli iade edilemez. Ödenen eğitim ücreti ön kayıt bedeli hariç programın başlamasından 72 saat öncesine kadar iade edilebilir.

Kontenjan: Alanında uzman ICF ünvanlı eğitmenler tarafından geri bildirimler ve egzersizler ile Profesyonel Koçluk yetkinliklerinizi en mükemmel şekilde geliştirmemiz amacıyla grup kontenjanımız sınırlı sayıdadır.

Eğitimimiz ile ilgili sorularınız için 0539 749 70 50 – 0216 346 09 30 numaralı hatlarımızdan eğitim koordinatörümüz Savniye Bilgen’i arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

İlginiz için teşekkür ederiz.

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir