FA Coach Academy 2004 yılından bu yana Türkiye’nin ilk koçlarını yetiştiren kurum olarak, koçluğu meslek edinmek isteyen programımıza katılımı uygun adaylara yönelik Uluslararası standartlarda eğitimler sunmaktadır.

Profesyonel Koçluk eğitimi programlarımız International Coach Federation ( ICF/ ACSTH ) Uluslararası onayı ile sertifikalandırılır.

Programı tamamladığınızda  Kurum ve Yönetici Koçluğu, İlişkiler koçluğu ve Öğrenci Koçluğu, Kariyer ya da Sporcu Koçluğu uzmanlık eğitimlerimize katılarak Profesyonel Koçluk mesleğiniz ile birlikte koçlukta uzmanlık alanları ile hizmet sektörünüzü geliştirebilirsiniz.

2013 yılında resmi gazetede de yayınlandığı üzere Türkiye’de Koçluk meslek olarak kabul edildi. Mesleki Yeterlilik Kurumu tarafından Belgelendirildi.29/6/2013 – 28692 tarihli resmi gazetede duyurulmuştur; KOÇ ulusal meslek standardı (standart kodu : 13UMS0318-6)

FA COACH ACADEMY Profesyonel Koçluk Eğitimleri Mesleki Yeterlilik Belgesi yetkinliklerinin kazandırılmasına ve ICF’den ACC  ve PCC bireysel lisanslama sürecinize yönelik  Profesyonel Koçluk eğitim programları sunar.

23 Ekim’de başlayacak ICF/ACSTH  Onaylı ve sertifikalı 88 saatlik Profesyonel Koçluk eğitimini tercihinize göre 60 saat olarak da alabilirsiniz:

Profesyonel Koçluk Eğitimi (ICF/ACSTH ve AC Onaylı – 88 Saat)

88 saat süreli ICF/ACSTH ve AC Onaylı Profesyonel Koçluk Sertifika Eğitimimizin

Eğitim Tarihleri: 23-30 Ekim 2021 – 6-13-20-27 Kasım 2021- 4-11-18-25 Aralık 2021
Tamamı canlı- etkileşimli her Pazar yapılacak programda Zoom odaları kullanılarak ICF yetkinliklerine uygun seans uygulamaları 

Yoğun Profesyonel Koçluk Eğitimi (ICF/ACSTH ve AC Onaylı – 60 Saat)

60 saat süreli ICF/ACSTH Onaylı Profesyonel Koçluk Sertifika Eğitimimizin

Eğitim Tarihleri: 23-30 Ekim 2021 – 6-13-20-27 Kasım 2021- 4 Aralık 2021 .Tamamı canlı- etkileşimli her Pazar yapılacak programda Zoom odaları kullanılarak ICF yetkinliklerine uygun seans uygulamaları 

Programın devamında mezun Koçlar Kurum ve Yönetici Koçluğu, Öğrenci, İlişkiler, Kariyer, Sporcu Koçluğu, Transaksiyonel Analiz uzmanlık eğitimlerine tercihlerine göre katılım yapabilirler.

*** Akademimizden eğitim alan mezunlarımızın 1 yıl boyunca aynı eğitimlere ücretsiz katılım hakkı mevcuttur.

Saatleri::10.00 – 18.00

Eğitim Yeri: Online eğitim (Zoom platformu üzerinden tamamı canlı ve Zoom odaları kullanılarak uygulamalı olarak gerçekleştirilecektir.)

Eğitmenler: Eğitim Kurum sahibi Gaye Vildan Öztuna, PCC tarafından verilir. PCC ünvanlı eğitmenler programa destek verebilir.

Eğitim Bedeli ve Kayıt: 

88 saatlik Online eğitime özel sertifika bedeli dahil 2 taksitli fiyatımız 5.750 TL + KDV’dir. Program öncesinden 20 gün öncesine kadar yapılan peşin ödemeli kayıtlar için indirimli fiyatımız 5250 TL +KDV’dir.

60 saatlik Online eğitime özel sertifika bedeli dahil peşin fiyatımız 4000 TL + KDV’dir. 

Programa uygun adaylar ile telefonda mülakat sonrası kesin kayıt işlemi yapılır.
1000 TL ön ödeme ve başvuru formu ile ön kaydınız alınır. Ödenen ön kayıt bedeli iade edilemez. Ödenen eğitim ücreti ön kayıt bedeli hariç programın başlamasından 72 saat öncesine kadar iade edilebilir.

(*) FA Koç Akademi, FTA Fonksiyonel Tıp Sağlık Koçluğu Eğitimi’nden bağımsız olarak, anlaşması gereği FTA’ya özel uyguladığı indirim avantajı ile ICF onaylı koçluk eğitimini sunmaktadır. 

Kontenjan: Alanında uzman ICF ünvanlı eğitmenler tarafından geri bildirimler ve egzersizler ile Profesyonel Koçluk yetkinliklerinizi en mükemmel şekilde geliştirmemiz amacıyla grup kontenjanımız sınırlı sayıdadır.

Eğitimimiz ile ilgili sorularınız için 0539 749 70 50 – 0216 346 09 30 numaralı hatlarımızdan eğitim koordinatörümüz Savniye Bilgen’i arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

İlginiz için teşekkür ederiz.

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir