0539 749 70 50

TA İle Koçluk+İlişkiler Koçluğu 9 Kasım 2020 (Zoom)


Transaksiyonel Analizle Koçluk+ İlişkiler Koçluğu Programımız Koçların mesleki gelişimlerini destekleyerek; hem kendisini hem de danışanı anlamasına, farklı bakış açıları geliştirmesine, uygulamalarda yeni perspektifler kullanmasına, güvenle ilerlemesini sağlar.

  • Kim olduğunuz?
  • Neden böyle davrandığınız? (özellikle kriz anlarında)
  • Neden kendinizi Ebeveynleriniz gibi düşünür ve davranır bulursunuz?
  • Böyle iletişim kurmayı ben mi seçtim, yoksa böyle gördüm, böyle yapmaya devam mı ediyorum?
  • Kendimde değiştirmek istediğim yönler var mı? Varsa bu değişiklikleri isteyerek ve bilinçli şekilde yapmamın yolları nelerdir? Nasıl biri olmak istiyorum?
  • İlişkilerimde değiştirmek istediğim neler var?

Kimler İçin?: Her tür Koçluk alanında ilişkiler ile de çalışacağınız üzere Koçluk becerilerini geliştirmek isteyen her Koç için…

Hayatınızın kalitesini yükseltmek istiyorsanız sizi Transaksiyonel Analizle Koçluk &  İlişkiler Koçluğu Sertifika Programına bekliyoruz..

Eğitim Tarihleri: 9-11-13-16-18 Kasım 2020 (İlişkiler Koçluğu)+ 2-3-4-5-6 Kasım 2020  (Transaksiyonel Analiz)

Sertifika: ICF/ACSTH ve AC Onaylı İlişkiler Koçluğu Sertifikası + ICF/CCE Onaylı Transaksiyonel Analiz ile Koçluk Sertifikası

 

7 GÜN SÜRELİ YOĞUN TRANSAKSİYONEL ANALİZ İLE KOÇLUK + İLİŞKİLER KOÇLUĞU SERTİFİKA PROGRAMI

( Temel Koçluk Becerileri +Transaksiyonel Analiz İle Koçluk + İlişkiler Koçluğu Uzmanlık Alanı Eğitimi)

Kimler İçin?: Kendisini ve başkalarını tanımak, daha derin bir beceri ve anlayışla iletişim modellerini değiştirmek ve geliştirmek, İlişkiler Koçluğu yapmak isteyen herkes için.

Eğitim Tarihleri: 31 Ekim 2020/1-7-8 Kasım 2020 (Temel Koçluk Eğitimi) + 9-11-13-16-18 Kasım 2020 (İlişkiler Koçluğu)+ 2-3-4-5-6 Kasım 2020  (Transaksiyonel Analiz)

Sertifika: 46 saatlik ICF/ACSTH ve AC Onaylı Temel Koçluk ve İlişkiler Koçluğu Sertifikası + ICF/CCE Onaylı Transaksiyonel Analiz ile Koçluk Sertifikası

Duyurular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2018 FA Koç Akademi. Tüm hakları saklıdır.

Web Tasarım